Autodata dla motocykli – Nowy moduł: „Plany obsługi”

Nowy moduł : „Plany obsługi” Autodata dla motocykli.

Ten znaczący dodatek do produktu Autodata dla motocykli umożliwi technikom wybór modelu motocykla i przejrzenie planów obsługi opracowanych przez producenta za pośrednictwem znajomego i łatwego w użyciu interfejsu programu.

Nowy moduł dostarcza oficjalne Plany obsługi od producenta w znajomym formacie, a nawet umożliwia wydrukowanie danych w formacie przyjaznym dla klienta. Autodata dla motocykli zawiera też takie dane jak specyfikacje techniczne, ciśnienie w oponach, smary i ilości napełniania, momenty dokręcania, czasy napraw i kody usterek, co sprawia, że jest potężnym narzędziem dla każdego warsztatu, który chce rozszerzyć swoją zdolność przeglądową.

„Autodata wprowadza moduł planów obsługi dla motocykli w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie ze strony klientów. Tak jak w przypadku innych produktów Autodata, informacje będą dodawane w miarę rozwoju, aby utrzymać pozycję najbardziej kompletnego produktu na rynku” – powiedział Max Lienard, dyrektor ds. strategii i innowacji.  „Obecni abonenci produktu dla motocykli będą widzieć nową funkcję od razu, bez konieczności jej aktywowania. Oprócz tego, że jest łatwa w użyciu, przewidujemy, że będzie ona miała bardzo pozytywny wpływ na dochody warsztatu, ponieważ pozwoli na sprzedaż dodatkowych usług w oparciu o zalecenia producenta pojazdu”.

Tak jak wszystkie produkty w dziedzinie informacji technicznych, rozwiązania dla motocykli zostały zaprojektowane pod kątem szybkości, wydajności i łatwego dostępu do danych w zakresie przeglądu, konserwacji, diagnostyki i naprawy.


Autodata dla motocykli