Dlaczego Autodata

Począwszy od 1975 roku AUTODATA jest wiodącym wydawnictwem i dostawcą informacji technicznej dla warsztatów samochodowych. Publikacje są zarówno w formie książkowej jak i elektronicznej.

Informacja pozyskiwana jest bezpośrednio od producentów

Autodata przed długie lata współpracy z producentami pojazdów zdobyła ich sympatię i zaufanie. Te wieloletnie relacje wraz z ponad 35 letnim doświadczeniem pozwoliły AUTODACIE na stworzenie obszernej oraz dokładnej informacji warsztatowej służącej profesjonalnej obsłudze, diagnozie i naprawie pojazdów dorównującej swym poziomem producentowi.

Ponad 65 wykwalifikowanych specjalistów warsztatowych

Firma Autodata jest duma z faktu zatrudniania przy tworzeniu programów wielu specjalistów, którzy tak samo jak nasi klienci wiele godzin spędzili w warsztatach i doskonale znają się na pracy mechaników, przez co najlepiej rozumieją ich potrzeby. Świadomi tych właśnie potrzeb wykwalifikowani twórcy i graficy AUTODATY zapewniają wysoką jakość przekazywanych informacji. Wszelkie wskazówki i parametry poddane są wielokrotnej kontroli, by tym samym zagwarantować zadowolenie odbiorców oraz ich zaufanie, co do niezawodności zawartych w programie danych.

Najbardziej pożądana biblioteka techniczna w Europie

Ponad 35 lat wytężonej pracy i starań pozwoliło Autodacie stworzyć ogromną i w pełni profesjonalną bibliotekę, której główna siedziba mieści się w Maidenhead, w hrabstwie Berkshire. Wydawnictwo AUTODATA przygotowało i usystematyzowało bazę danych cofającą się do roku 1959. Jest to źródło bezcennej informacji zawierającej dane regulacyjno-naprawcze, wskazówki serwisowe i montażowe, schematy elektryczne i elektroniczne dla niemal każdego pojazdu.

Unikalny styl zawierający przejrzyste ilustracje i zwięzłe instrukcje

Autodata jest znana ze swojego charakterystycznego, prostego stylu, zwięzłego tekstu oraz przejrzystego prezentowania ilustracji i schematów, m.in. popularne ilustracje „szklanych pojazdów”, rysunki pasków klinowych pokazujące w łatwy sposób ich ułożenie wokół kół pasowych i napinaczy czy rozmieszczenie poszczególnych komponentów pozwalające na znalezienie ich lokalizacji w przeciągu kilku sekund.