Czy potrzebne są programy serwisowo-naprawcze?

 

Klient, który szuka odpowiedniego serwisu często przegląda strony internetowe, porównując oferty i ceny. To co łączy każdą ze stron to
informacje o doświadczonej i w pełni wyszkolonej kadrze mechaników,  serwisantów. A, czy faktycznie tak jest? Czy mechanik może być w pełni wyszkolony?

 

Samochód z napędem hybrydowym nie jest hybrydą?

 

Definicja słowa „hybryda” sklasyfikowana jest w odniesieniu do połączenia dwóch odmian roślin lub dwóch różnych gatunków zwierząt. W świecie motoryzacji „hybryda” dotyczy wykorzystywania paliw kopalnych wraz z energią elektryczną. Jednak, czy z definicji można przyjąć za hybrydę pojazd napędzany benzyną i paliwem gazowym LPG/CNG?

 

ADAS i sztuczna inteligencja

 

Sztuczna inteligencja jest używana w szerokim zakresie. Szczególną uwagę warto zwrócić na jej wykorzystywanie w pojazdach zautomatyzowanych.
W miarę rozwoju technicznego i technologicznego, samochód bez kierowcy staje się coraz bliższy rzeczywistości.

 

ZMIANA CEN:

Uprzejmie informujemy, że zmianie ulegną ceny oprogramowania Autodata Online. Nowy cennik obowiązywać będzie od 01.01.2024r.

 

Autodata Online D&R – 3 100zł netto/rok
Autodata Online S&M – 1 900zł netto/rok

 

Zapraszamy do składania zamówień jeszcze przed zmianą cen.
Tel. 94 348 8015.

Zintegrowane szkolenia techniczne

Oprogramowanie Autodata Online zostanie wzbogacone o dostęp do ponad 350 filmów szkoleniowych o tematyce technicznej. Treści video będą dostępne bez ograniczeń.  O planowanym wdrożeniu nowej funkcjonalności, będziemy informować w kolejnych newsach. Większość filmów stanowić będą sekcje około 10 min., tworzone i prezentowane przez ekspertów w danej dziedzinie technicznej branży motoryzacyjnej.  Filmy stanowić będą alternatywę dla szkoleń poza warsztatem.

Nowości w Autodata: Kwiecień 2022

Kolejny kwartał roku rozpoczyna się wprowadzeniem do systemu Autodata Online aktualizacji z zakresu danych serwisowo-naprawczych, informacji diagnostycznych, schematów elektrycznych, okresowych przeglądów itp. W sumie dodano 1431 nowych danych i 11 wariantów nowych pojazdów.