Nowości w Autodata: Marzec 2021

Wprowadzono 2587 aktualizacji informacji, w tym dane dotyczące czasu napraw, planu przeglądów, systemu monitorowania ciśnienia w oponach, schematów połączeń, geometrii kół, kodów usterek oraz wiele innych. Najnowsza publikacja zawiera 147 nowych wariantów pojazdów.

Nowości w Autodata: Luty 2021

W odpowiedzi na nieustające zapotrzebowanie w dane serwisowo-naprawcze i dane diagnostyczne w serwisach samochodowych, Autodata wprowadziła kolejne aktualizacje systemu. W styczniu baza danych powiększyła się o 1 156 nowych informacji do 23 modeli pojazdów.

Nowości w Autodata: Styczeń 2021

W odpowiedzi na nieustające zapotrzebowanie w dane serwisowo-naprawcze i dane diagnostyczne w serwisach samochodowych, Autodata wprowadziła kolejne aktualizacje systemu. W styczniu baza danych powiększyła się o 1 155 nowych informacji do 62 modeli pojazdów.

Nowości w Autodata: Grudzień 2020

W odpowiedzi na nieustające zapotrzebowanie w dane serwisowo-naprawcze i dane diagnostyczne w serwisach samochodowych, Autodata wprowadziła kolejne aktualizacje systemu. W grudniu baza danych powiększyła się o 4 545 nowych informacji do 60 modeli pojazdów.

Nowości w Autodata: Listopad 2020

Co miesiąc wprowadzane są aktualizacje oprogramowania. Dotyczą one dodawania nowych modeli pojazdów, uzupełniania już istniejącej bazy technicznej pochodzącej od producentów pojazdów, oraz wprowadzania nowych modułów i udoskonaleń funkcjonowania programu.  W listopadzie baza Autodaty powiększyła się o 1309 nowych informacji do 59 pojazdów.

Nowości w Autodata: Październik 2020

W ramach ciągłego rozwoju oprogramowania Autodata, w miesiącu październiku wprowadzono łącznie 2350 aktualizacji do 51 pojazdów. Nowości dotyczą modeli samochodów benzynowych i z silnikiem Diesla, a także modeli hybrydowych, elektrycznych, zasilanych LPG i pojazdów dostawczych.