Nowości w Autodata: Wrzesień 2021

W miesiącu wrześniu zaktualizowano oprogramowanie Autodata i już teraz, dla tysięcy użytkowników, baza została powiększona o dane serwisowo-naprawcze, techniczne i diagnostyczne. Łącznie dodano 4 511 aktualizacji do 113 modeli pojazdów.

Nowości w Autodata: Sierpień 2021

Baza danych oprogramowania Autodata została wzbogacona o kolejne dane diagnostyczne, informacje techniczne i serwisowo-naprawcze. W miesiącu sierpniu wprowadzono 1 635 aktualizacji do 54 pojazdów.

Autodata: moduł klimatyzacja

Moduł klimatyzacja zawiera szczegółową dokumentację dot. opisu systemu, rozmieszczenie elementów ukł. klimatyzacji, diagnozę ze wskazówkami napraw, rozmieszczenie skrzynek bezpiecznikowych i przekaźnikowych, ciśnienie środka chłodniczego, szczegółowe dane techniczne i schematy elektryczne.

Nowości w Autodata: Lipiec 2021

Sezon wakacyjny jest dla producenta oprogramowania Autodata czasem wytężonej pracy. Wprowadzono 2952 aktualizacje do 92 modeli pojazdów. Nowości dotyczyły: Autodata moduł klimatyzacja, geometrii kół, instrukcji napraw, danych diagnostycznych i schematów elektrycznych.

Zmiany w pojazdach grupy PSA dot. pasków rozrządu

Zmieniające się zalecenia producentów oryginalnego wyposażenia dot. okresów między przeglądami i wymiany części spowodowały, że Autodata zaktualizowała bazę danych.  Zmiany w zakresie serwisowania dotyczą 140 modeli marek Citroën, DS, Opel/Vauxhall i Peugeot z 3-cylindrowym silnikiem benzynowym EB.

Czytaj więcej

Nowości w Autodata: Czerwiec 2021

W odpowiedzi na zapotrzebowanie serwisów w dane diagnostyczne, serwisowe, naprawcze i dot. modułu Autodata klimatyzacja, producent oprogramowania Autodata wprowadził w miesiącu czerwcu 3722 aktualizacje, do 184 pojazdów.