Nowości w Autodata: Listopad 2021

W odpowiedzi na zapotrzebowanie serwisów samochodowych w dane diagnostyczne i serwisowo-naprawcze, producent oprogramowania Autodata wprowadził comiesięczną aktualizację. Dodano 1369 nowych informacji technicznych.

Nowości w Autodata: Październik 2021

Uzupełnienia i aktualizacje w miesiącu październiku dotyczyły modułów: czasów napraw,  danych diagnostycznych, geometrii kół, schematów połączeń elektrycznych, wyposażenia, informacji serwisowo-naprawczych i wiele innych. Łącznie wprowadzono 1 120 aktualizacji do pojazdów osobowych i dostawczych.

Nowości w Autodata: Wrzesień 2021

W miesiącu wrześniu zaktualizowano oprogramowanie Autodata i już teraz, dla tysięcy użytkowników, baza została powiększona o dane serwisowo-naprawcze, techniczne i diagnostyczne. Łącznie dodano 4 511 aktualizacji do 113 modeli pojazdów.

Nowości w Autodata: Sierpień 2021

Baza danych oprogramowania Autodata została wzbogacona o kolejne dane diagnostyczne, informacje techniczne i serwisowo-naprawcze. W miesiącu sierpniu wprowadzono 1 635 aktualizacji do 54 pojazdów.

Autodata: moduł klimatyzacja

Moduł klimatyzacja zawiera szczegółową dokumentację dot. opisu systemu, rozmieszczenie elementów ukł. klimatyzacji, diagnozę ze wskazówkami napraw, rozmieszczenie skrzynek bezpiecznikowych i przekaźnikowych, ciśnienie środka chłodniczego, szczegółowe dane techniczne i schematy elektryczne.

Nowości w Autodata: Lipiec 2021

Sezon wakacyjny jest dla producenta oprogramowania Autodata czasem wytężonej pracy. Wprowadzono 2952 aktualizacje do 92 modeli pojazdów. Nowości dotyczyły: Autodata moduł klimatyzacja, geometrii kół, instrukcji napraw, danych diagnostycznych i schematów elektrycznych.